RN73H2ETTD1071F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1071F25
JLCPCB Part #
C4232759
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS