RN73H2ETTD1063C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1063C50
JLCPCB Part #
C4204721
Description
-55℃~+155℃ 106kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS