RN73H2ETTD1062B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1062B50
JLCPCB Part #
C3992772
Description
10.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS