RN73H2ETTD1050F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1050F25
JLCPCB Part #
C4205984
Description
105Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS