RN73H2ETTD1050C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1050C25
JLCPCB Part #
C4253504
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS