RN73H2ETTD1043B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1043B25
JLCPCB Part #
C4222230
Description
-55℃~+155℃ 104kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS