RN73H2ETTD1040F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1040F25
JLCPCB Part #
C4035833
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS