RN73H2ETTD1022B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1022B10
JLCPCB Part #
C4142742
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS