RN73H2ETTD1021F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1021F50
JLCPCB Part #
C4135804
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS