RN73H2ETTD1020F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1020F25
JLCPCB Part #
C4122282
Description
102Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS