RN73H2ETTD1013A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1013A10
JLCPCB Part #
C4174681
Package
1210
Description
101kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS