RN73H2ETTD1012A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1012A10
JLCPCB Part #
C4306608
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS