RN73H2ETTD1003D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1003D25
JLCPCB Part #
C4107695
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS