RN73H2ETTD1000C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1000C50
JLCPCB Part #
C4241958
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS