RN73H2BTTD98R8D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD98R8D100
JLCPCB Part #
C4100882
Description
-55℃~+155℃ 250mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS