RN73H2BTTD98R8B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD98R8B25
JLCPCB Part #
C4021837
Description
-55℃~+155℃ 250mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS