RN73H2BTTD9881D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9881D50
JLCPCB Part #
C2546272
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS