RN73H2BTTD9761B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD9761B25
JLCPCB Part #
C2559155
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS