RN73H2BTTD9760D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD9760D100
JLCPCB Part #
C2546248
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS