RN73H2BTTD9760C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9760C50
JLCPCB Part #
C4239854
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS