RN73H2BTTD9760B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD9760B05
JLCPCB Part #
C4231167
Description
250mW 976Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS