RN73H2BTTD9531F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9531F50
JLCPCB Part #
C4184066
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS