RN73H2BTTD9530B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD9530B50
JLCPCB Part #
C2559285
Package
1206
Description
250mW 953Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS