RN73H2BTTD94R2F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD94R2F50
JLCPCB Part #
C2544480
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS