RN73H2BTTD94R2A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD94R2A10
JLCPCB Part #
C4066156
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS