RN73H2BTTD9421F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD9421F25
JLCPCB Part #
C2544020
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS