RN73H2BTTD9421D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD9421D25
JLCPCB Part #
C4318600
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS