RN73H2BTTD9421D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD9421D10
JLCPCB Part #
C4207620
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS