RN73H2BTTD9420D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD9420D10
JLCPCB Part #
C4315728
Description
-55℃~+155℃ 250mW 942Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS