RN73H2BTTD9310B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9310B50
JLCPCB Part #
C2558996
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS