RN73H2BTTD92R0B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD92R0B50
JLCPCB Part #
C2559052
Description
250mW 92Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS