RN73H2BTTD9202D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD9202D10
JLCPCB Part #
C2563137
Description
-55℃~+155℃ 250mW 92kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS