RN73H2BTTD91R0D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD91R0D50
JLCPCB Part #
C2544627
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS