RN73H2BTTD9101C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9101C50
JLCPCB Part #
C2560766
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS