RN73H2BTTD9101A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD9101A05
JLCPCB Part #
C4114078
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS