RN73H2BTTD9100F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9100F50
JLCPCB Part #
C2544605
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS