RN73H2BTTD9091A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD9091A05
JLCPCB Part #
C4081712
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS