RN73H2BTTD89R8B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD89R8B50
JLCPCB Part #
C2558947
Description
250mW 89.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS