RN73H2BTTD8982C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8982C25
JLCPCB Part #
C2557935
Description
-55℃~+155℃ 250mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS