RN73H2BTTD8982A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8982A25
JLCPCB Part #
C2570985
Description
250mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS