RN73H2BTTD8981C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8981C25
JLCPCB Part #
C2558138
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS