RN73H2BTTD8980D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8980D100
JLCPCB Part #
C4188592
Description
250mW 898Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS