RN73H2BTTD8870B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8870B25
JLCPCB Part #
C2558122
Description
250mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS