RN73H2BTTD87R6F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD87R6F50
JLCPCB Part #
C2545048
Description
-55℃~+155℃ 250mW 87.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS