RN73H2BTTD8761D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8761D50
JLCPCB Part #
C3948228
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS