RN73H2BTTD8761C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8761C25
JLCPCB Part #
C2558107
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS