RN73H2BTTD8761A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD8761A10
JLCPCB Part #
C4081728
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS