RN73H2BTTD8663B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8663B50
JLCPCB Part #
C2558098
Description
250mW 866kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS