RN73H2BTTD8661D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8661D50
JLCPCB Part #
C4143184
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS