RN73H2BTTD8563F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8563F50
JLCPCB Part #
C2544615
Description
250mW 856kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS